Автошкола VIKTORIA

Konsultāciju punkts

Īpašs skolā organizēts informācijas dienests, kas sniegs jums atbildes uz jautājumu grupām par automobiļiem un ceļa situācijām, kā arī palīdzēs jums risināt problēmas, kas radušās saistībā ar šīm situācijām.
Jūs varat saņemt konsultāciju par šādiem jautājumiem
 • Transportlīdzekļu vadītāju sagatavošana un apmācība
  Programmas, apmācību ilgums, prasības no skolniekiem utt.
 • Izmaiņas ceļu satiksmes noteikumos
 • Izmaiņas administratīvās atbildības noteikumos
 • Jūs bijāt ceļu satiksmes negadījuma dalībnieks vai liecinieks
 • Padoms par neparastām ceļu satiksmes situācijām, kurās jūs vai jūsu tuvinieki bijāt iesaistīti
 • Konsultācijas par tā saucamajiem "melnajiem punktiem" uz Latvijas ceļiem
  Krustojumi Latvijas pilsētās un vietās uz ceļiem ārpus apdzīvotajām vietām, kur ir vislielākais ceļu satiksmes negadījumu skaits un cietušo cilvēku skaits - ievainoti un bojā gājuši
 • Konsultācija par savstarpēji saskaņota paziņojuma aizpildīšanu, ja ir izraisīts ceļu satiksmes negadījums
 • Informācija par braukšanas īpatnībām un satiksmes organizāciju Daugavpilī konkrētos maršrutos.
Vai jums joprojām ir jautājumi? Mēs jums piezvanīsim
Ko saka skolnieki?
 • Es vēlētos izteikt pateicību autoskolai. Jūtas darba organizācija, skaidrība. Nejauši uzrakstīju konsultantam un nekavējoties saņēmu atbildi. Jebkuras iestādes seja ir tās darbinieki. Man autoskolas tēlu pārstāvēja instruktors Jevgeņijs Trošimovs. Kopā ar viņu es atjaunoju braukšanas prasmes. No nodarbībām ieguvu vairāk, nekā gaidīju. Evgenijs ne tikai zina, kā mācīt, bet arī ieliek savā darbā dvēseli. Jūs bieži nesatiekat cilvēku, kurš zina un, visticamāk, mīl savu darbu. Liels paldies.
  Andrejs Vinokurovs
 • Liels paldies autoskolai VIKTORIA par profesionālo attieksmi pret apmācību. Vienmēr pareizi izskaidroja ceļu satiksmes situācijas un iemācīja pareizi braukt. Nākošajā dienā pēc eksāmena nokārtošanas CSDD es patstāvīgi bez bailēm vadīju automobili. Nodarbības notika draudzīgā atmosfērā, tādējādi palīdzot skolniekam droši justies stūres.
  Marija Volkova
 • Esmu pateicīga liktenim, ka satiku cilvēku ar lielo burtu. Manā dzīvē bija tikai viens cilvēks, kurš nebija vienaldzīgs pret manu nākotni, tas bija mans algebras skolotājs. Mācīšanai ir nepieciešams aicinājums, talants un tas aizrauj skolnieku, iedrošina viņu! Jurijs Kukaļskis netika noslēgts, bet aizrautīgi stāstīja, lai es pilnībā varētu sajust satiksmes situāciju un prognozēt grūtības, kas varētu rasties uz ceļiem. Un es priecājos, ka šis cilvēks bija mans praktiskās braukšanas instruktors vai, pareizāk, sava amata meistars
  Lidija Pogrebņaka
 • Iesaku visiem !!!! Pasniedzējs spēj pieejamā veidā izskaidrot, kā braukt pa ceļu, māca izprast ceļu satiksmes situāciju. Pateicoties viņam, es savādāk izpratu ceļu, šoreiz kā automobiļa vadītājs. Turklāt Genādijs Aleksandrovičs noteikumus izskaidro tā, ka tie no sausa teksta valodas pārvēršas reālos ieteikumos un vadlīnijās priekš īsta ceļa. Paldies, ja es vēlreiz izvēlētos autoskolu,, izvēle būtu viennozīmīga, VIKTORIA !!!
  Jevsejevs Romāns
Mēs lepojamies ar mūsu kolektīvu
Piesakieties izvēlētajai programmai
Izvēlieties programmu, kas jūs interesē
Daugavpils, Rīgas iela 54 A
Telefons: 2 9902024
E-pasts: vik_d@inbox.lv
Pirmdiena-Piektdiena 9:00-17:00
Mēs jums piezvanīsim
Vai varat piezvanīt mums uz numuru
2 9902024