Автошкола VIKTORIA

Bērnu autoskola

Tajā pastāvīgi mācās mūsu pilsētas vidusskolu skolēni. Viņi saņem gājēja un pasažiera apliecību, velosipēda, mopēda, motocikla vadītāju apliecības, un no 16 gadu vecuma viņi arī mācās pēc programmas - autovadītājs.
Kāpēc mēs izveidojām bērnu autoskolu?
Bērni ir ne tikai „mūsu nākotne", kā bieži saka, bet arī šodiena, jo jau pašlaik ir ceļu satiksmes dalībnieki. Principā, bērni kā ceļu satiksmes dalībnieki ir aizmirsti. Tās dažas mācību stundas par CSN, kas tiek organizētas skolās, ir neefektīvas. Bet bērni ir ne tikai kājāmgājēji, bet arī velosipēdu un mopēdu vadītāji. Lai kļūtu par velosipēda vai mopēda vadītāju, nav nepieciešams kaut kur mācīties, pilnīgi pietiek pašam pašķirstīt un iemācīties CSN. Tātad kas, ja ne mēs, autoskolas, palīdzēs mūsu bērniem?
Kādi ir bērnu autoskolas uzdevumi?
1
Pievērst bērnu (līdz 16 gadiem) uzmanību satiksmes drošības problēmai
2
Akcentēt bērnu uzmanību satiksmes drošības Valsts programmas izpildīšanas svarīgumam.
Ieaudzināt viņos atbildību par mūsu valsts likumu ievērošanu, pildīšanu un sapratni, ka vadītāja profesija nav savienojama ar narkotiku un alkohola lietošanu.
3
Nodrošināt bērniem iespēju efektīvi apgūt CSN tādā līmenī, kas ir nepieciešams velosipēda un mopēda vadītāja eksāmena kārtošanai
Audzināt drošas braukšanas iemaņas un precīzus šo TL vadīšanas paņēmienus
Ko mēs varam piedāvāt jūsu bērnam?
Velosipēda vadītāja kursus (no 9 gadiem). Eksāmens no 10 gadiem
Mopēda vadītāja kursus (no 13 gadiem). Eksāmens no 14 gadiem
Autovadītāju kursi B kategorija (no 16 gadiem)
Interešu izglītības kursi "Drošs gājējs", "Drošs vadītājs"
"Klases stundu" organizēšana un vadīšana
10., 11. klašu skolēniem par tēmu "Valsts. Satiksmes drošības programma. Autoskolas VIKTORIA" skolotāji kopā ar ceļu policiju 2007. gadā rīkoja 28 šādas nodarbības lielākajā daļā Daugavpils skolu.
Ceļu satiksmes noteikumu zināšanas konkursa organizēšana
Vai jums joprojām ir jautājumi? Mēs jums piezvanīsim
Ko saka skolnieki?
Es vēlētos izteikt pateicību autoskolai. Jūtas darba organizācija, skaidrība. Nejauši uzrakstīju konsultantam un nekavējoties saņēmu atbildi. Jebkuras iestādes seja ir tās darbinieki. Man autoskolas tēlu pārstāvēja instruktors Jevgeņijs Trošimovs. Kopā ar viņu es atjaunoju braukšanas prasmes. No nodarbībām ieguvu vairāk, nekā gaidīju. Evgenijs ne tikai zina, kā mācīt, bet arī ieliek savā darbā dvēseli. Jūs bieži nesatiekat cilvēku, kurš zina un, visticamāk, mīl savu darbu. Liels paldies.
Andrejs Vinokurovs
Liels paldies autoskolai VIKTORIA par profesionālo attieksmi pret apmācību. Vienmēr pareizi izskaidroja ceļu satiksmes situācijas un iemācīja pareizi braukt. Nākošajā dienā pēc eksāmena nokārtošanas CSDD es patstāvīgi bez bailēm vadīju automobili. Nodarbības notika draudzīgā atmosfērā, tādējādi palīdzot skolniekam droši justies stūres.
Marija Volkova
Esmu pateicīga liktenim, ka satiku cilvēku ar lielo burtu. Manā dzīvē bija tikai viens cilvēks, kurš nebija vienaldzīgs pret manu nākotni, tas bija mans algebras skolotājs. Mācīšanai ir nepieciešams aicinājums, talants un tas aizrauj skolnieku, iedrošina viņu! Jurijs Kukaļskis netika noslēgts, bet aizrautīgi stāstīja, lai es pilnībā varētu sajust satiksmes situāciju un prognozēt grūtības, kas varētu rasties uz ceļiem. Un es priecājos, ka šis cilvēks bija mans praktiskās braukšanas instruktors vai, pareizāk, sava amata meistars
Lidija Pogrebņaka
Iesaku visiem !!!! Pasniedzējs spēj pieejamā veidā izskaidrot, kā braukt pa ceļu, māca izprast ceļu satiksmes situāciju. Pateicoties viņam, es savādāk izpratu ceļu, šoreiz kā automobiļa vadītājs. Turklāt Genādijs Aleksandrovičs noteikumus izskaidro tā, ka tie no sausa teksta valodas pārvēršas reālos ieteikumos un vadlīnijās priekš īsta ceļa. Paldies, ja es vēlreiz izvēlētos autoskolu,, izvēle būtu viennozīmīga, VIKTORIA !!!
Jevsejevs Romāns
Mēs lepojamies ar mūsu kolektīvu
Piesakieties izvēlētajai programmai
Izvēlieties programmu, kas jūs interesē
Daugavpils, Rīgas iela 54 A
Telefons: 27021210, 28819222, 65425777, 29902024
E-pasts: info@viktoria.lv
Pirmdiena-Piektdiena 8:00-18:00
Mēs jums piezvanīsim
Vai varat piezvanīt mums uz numuru
27021210