Автошкола VIKTORIA

Programma "Atjaunošana"

Tiem, kuri dažādu iemeslu dēļ ir zaudējuši tiesības vadīt automašīnu. Šāda tiesību atņemšana var notikt dažādu laika periodu un dažādām sekām. Bet jebkurā gadījumā mēs jums palīdzēsim!
Ko mēs piedāvājam?
1
Konsultēt vadītāju tiesību atjaunošanas jautājumā
2
Pastāstīt par izmaiņām CSN un kvalitatīvi sagatavot vadīšanas eksāmenam un braukšanas eksāmenam CSDD.
3
Organizēt jūsu apmācību un testus citos virzienos (piem., pirmās palīdzības sniegšanas kursi utt.).

Katru gadu dažādos aspektos notiek daudz izmaiņu: dokumenti, jautājumi par teoriju, braukšanas novērtēšanas parametri.

Netērējiet laiku un naudu, atjaunojot tiesības patstāvīgi, un uzticieties profesionāļiem!

Mums ir plaša pieredze un uzticamas apmācības programmas šādās situācijās. Piemēram, 10 nodarbības pa 4 stundām katrā, un jūs atjaunosiet zināšanas CSN un veiksmīgi nokārtosiet eksāmenu. Nāc pie mums!
Pieteikties
Vai jums joprojām ir jautājumi? Mēs jums piezvanīsim
Ko saka skolnieki?
Es vēlētos izteikt pateicību autoskolai. Jūtas darba organizācija, skaidrība. Nejauši uzrakstīju konsultantam un nekavējoties saņēmu atbildi. Jebkuras iestādes seja ir tās darbinieki. Man autoskolas tēlu pārstāvēja instruktors Jevgeņijs Trošimovs. Kopā ar viņu es atjaunoju braukšanas prasmes. No nodarbībām ieguvu vairāk, nekā gaidīju. Evgenijs ne tikai zina, kā mācīt, bet arī ieliek savā darbā dvēseli. Jūs bieži nesatiekat cilvēku, kurš zina un, visticamāk, mīl savu darbu. Liels paldies.
Andrejs Vinokurovs
Liels paldies autoskolai VIKTORIA par profesionālo attieksmi pret apmācību. Vienmēr pareizi izskaidroja ceļu satiksmes situācijas un iemācīja pareizi braukt. Nākošajā dienā pēc eksāmena nokārtošanas CSDD es patstāvīgi bez bailēm vadīju automobili. Nodarbības notika draudzīgā atmosfērā, tādējādi palīdzot skolniekam droši justies stūres.
Marija Volkova
Esmu pateicīga liktenim, ka satiku cilvēku ar lielo burtu. Manā dzīvē bija tikai viens cilvēks, kurš nebija vienaldzīgs pret manu nākotni, tas bija mans algebras skolotājs. Mācīšanai ir nepieciešams aicinājums, talants un tas aizrauj skolnieku, iedrošina viņu! Jurijs Kukaļskis netika noslēgts, bet aizrautīgi stāstīja, lai es pilnībā varētu sajust satiksmes situāciju un prognozēt grūtības, kas varētu rasties uz ceļiem. Un es priecājos, ka šis cilvēks bija mans praktiskās braukšanas instruktors vai, pareizāk, sava amata meistars
Lidija Pogrebņaka
Iesaku visiem !!!! Pasniedzējs spēj pieejamā veidā izskaidrot, kā braukt pa ceļu, māca izprast ceļu satiksmes situāciju. Pateicoties viņam, es savādāk izpratu ceļu, šoreiz kā automobiļa vadītājs. Turklāt Genādijs Aleksandrovičs noteikumus izskaidro tā, ka tie no sausa teksta valodas pārvēršas reālos ieteikumos un vadlīnijās priekš īsta ceļa. Paldies, ja es vēlreiz izvēlētos autoskolu,, izvēle būtu viennozīmīga, VIKTORIA !!!
Jevsejevs Romāns
Mēs lepojamies ar mūsu kolektīvu
Piesakieties izvēlētajai programmai
Izvēlieties programmu, kas jūs interesē
Daugavpils, Rīgas iela 54 A
Telefons: 27021210, 28819222, 65425777, 29902024
E-pasts: info@viktoria.lv
Pirmdiena-Piektdiena 8:00-18:00
Mēs jums piezvanīsim
Vai varat piezvanīt mums uz numuru
27021210