Автошкола VIKTORIA

Vecāka gadagājuma cilvēku apmācība

Piecu soļu programma vecāka gadagājuma autovadītāju apmācībai
Programma ir veidota, ņemot vērā ar vecumu saistītās personas psiholoģiskās un fizioloģiskās īpašības. Tas ļaus noticēt saviem spēkiem un ērti apgūt jaunu profesiju - autovadītājs.

5 apmācības posmi gados vecākiem autovadītājiem

Mēs piedāvājam savādāk veidot mācību procesu
1. POSMS – GERONTOLOĢISKĀ TESTĒŠANA
Gerontoloģiskā pārbaude ir sākumpunkts esošo autovadītāju pārkvalifikācijas programmā. Tāds testēšanas veids tiek izmantots daudzās pasaules valstīs, lai noteiktu gados vecāku cilvēku automobiļa vadīšanas spējas.. Mēs neizmantojam tā rezultātus, lai aizliegtu braukšanu, bet sastādām individuālu autovadītāju apmācības kursu, pamatojoties uz datiem, kas iegūti ar testa palīdzību.
2. POSMS – FARMACEITISKĀ TESTĒŠANA
Farmaceitiskās testēšanas laikā mēs apkopojam informāciju par visiem medikamentiem, kurus mūsu skolnieki lieto, lai sniegtu ieteikumus par drošu braukšanu, ņemot vērā identificētās medicīniskās kontrindikācijas.

Ar ieteikumu sagatavošanu nodarbojas praktizējoši ārsti, izmantojot metodes, kas izstrādātas ārvalstu apmācības programmās vecāka gadagājuma autovadītājiem.
3. POSMS – PSIHOFIZIOLOĢISKĀ TESTĒŠANA
Lai sagatavotu individuālus ieteikumus autovadītājam, sākotnēji ir jānosaka viņa psihofizioloģijas personiskās īpašības. Šim nolūkam mēs izmantojam testus datorprogrammā, ko speciāli izstrādāja mūsu uzņēmums.

Individuālajā programmā, kas sastādīta, pamatojoties uz trim testiem, ir uzskaitītas visas skolnieka stiprās un vājās puses, kā arī sniegti praktiski ieteikumi to pielietošanai braukšanas laikā.
4 POSMS – VECĀKA GADAGĀJUMA CILVĒKU TEORĒTISKĀ SAGATAVOŠANA
Šis posms ir lekciju kurss par ceļu satiksmes drošību vecākiem autovadītājiem, kurā fiziski vesela cilvēka manevrēšanas standarti tiek piemēroti viņiem, ņemot vērā problēmas saistītas ar vecumu.

Klasē mēs iemācām vecāka gadagājuma autovadītājiem izvēlēties pareizo laiku un maršrutu. Piemēram, autovadītāji, kas vecāki par 65 gadiem, bieži izraisa ceļu satiksmes negadījumus krustojumā veicot kreiso pagriezienu.

Tas ir saistīts ar vecuma demenci, kas provocē bīstamus manevrus un neatbilstošu distancei. Tāpēc brauciens jāplāno tā, lai samazinātu vai, ja iespējams, pilnībā izslēgtu kreisos pagriezienus utt.
5 POSMS – VECĀKA GADAGĀJUMA CILVĒKU PRAKTISKĀ SAGATAVOŠANA
Apmācot nākamos autovadītājus vecāka gadagājuma kursantiem tiek nozīmēts papildus apmācības kurss uz stūres trenažieriem un datortrenažieriem, kas ļauj klasē bez spriedzes apgūt sākotnējās braukšanas prasmes, kas vajadzīgas pārliecinātai braukšanai.
Vai jums joprojām ir jautājumi? Mēs jums piezvanīsim
Ko saka skolnieki?
Es vēlētos izteikt pateicību autoskolai. Jūtas darba organizācija, skaidrība. Nejauši uzrakstīju konsultantam un nekavējoties saņēmu atbildi. Jebkuras iestādes seja ir tās darbinieki. Man autoskolas tēlu pārstāvēja instruktors Jevgeņijs Trošimovs. Kopā ar viņu es atjaunoju braukšanas prasmes. No nodarbībām ieguvu vairāk, nekā gaidīju. Evgenijs ne tikai zina, kā mācīt, bet arī ieliek savā darbā dvēseli. Jūs bieži nesatiekat cilvēku, kurš zina un, visticamāk, mīl savu darbu. Liels paldies.
Andrejs Vinokurovs
Liels paldies autoskolai VIKTORIA par profesionālo attieksmi pret apmācību. Vienmēr pareizi izskaidroja ceļu satiksmes situācijas un iemācīja pareizi braukt. Nākošajā dienā pēc eksāmena nokārtošanas CSDD es patstāvīgi bez bailēm vadīju automobili. Nodarbības notika draudzīgā atmosfērā, tādējādi palīdzot skolniekam droši justies stūres.
Marija Volkova
Esmu pateicīga liktenim, ka satiku cilvēku ar lielo burtu. Manā dzīvē bija tikai viens cilvēks, kurš nebija vienaldzīgs pret manu nākotni, tas bija mans algebras skolotājs. Mācīšanai ir nepieciešams aicinājums, talants un tas aizrauj skolnieku, iedrošina viņu! Jurijs Kukaļskis netika noslēgts, bet aizrautīgi stāstīja, lai es pilnībā varētu sajust satiksmes situāciju un prognozēt grūtības, kas varētu rasties uz ceļiem. Un es priecājos, ka šis cilvēks bija mans praktiskās braukšanas instruktors vai, pareizāk, sava amata meistars
Lidija Pogrebņaka
Iesaku visiem !!!! Pasniedzējs spēj pieejamā veidā izskaidrot, kā braukt pa ceļu, māca izprast ceļu satiksmes situāciju. Pateicoties viņam, es savādāk izpratu ceļu, šoreiz kā automobiļa vadītājs. Turklāt Genādijs Aleksandrovičs noteikumus izskaidro tā, ka tie no sausa teksta valodas pārvēršas reālos ieteikumos un vadlīnijās priekš īsta ceļa. Paldies, ja es vēlreiz izvēlētos autoskolu,, izvēle būtu viennozīmīga, VIKTORIA !!!
Jevsejevs Romāns
Mēs lepojamies ar mūsu kolektīvu
Piesakieties izvēlētajai programmai
Izvēlieties programmu, kas jūs interesē
Daugavpils, Rīgas iela 54 A
Telefons: 27021210, 28819222, 65425777, 29902024
E-pasts: info@viktoria.lv
Pirmdiena-Piektdiena 8:00-18:00
Mēs jums piezvanīsim
Vai varat piezvanīt mums uz numuru
27021210